top of page

REFERENCIE Z OSOBNÝCH STRETNUTÍ

Marta, spokojná klientka Pre Teba

So Zuzkou som sa stretla pred pôrodom a to za takých okolností ze to nemohla byť náhoda.

Aj ked sme sa stretli len párkrát, tak ma dokázala perfektne pripravit, či už po psychickej alebo fyzickej stránke.

Bola mi ako babica pri pôrode.

Dala mi veľkú silu a podporu.

Naučila ma viac vnímať seba a pomaly otvorila aj moje strachy a traumy z predchádzajúceho pôrodu.

Niekoľkými vetami mi zmenila spôsob nazerania na určité situácie v živote a to mi veľmi pomohlo.

Dokonca vo mne videla to, čo iní nie.

Vôbec som sa nebála pôrodu. Naopak, mala som radosť a som na seba hrdá, ako som to zvládla.

Bez nej by to bolo znova trápenie.

Určite ju odporúčam ako bytosť, ktorá vám rozsvieti svetielko v temnote a podporí vás, aby ste ďalej už svietili len vy sami a spoznali, že máte silu na všetko.

 

Ďakujem Zuzka :-) 

Marta Adamjaková

Marta, spokojná klientka Pre Teba

"Chcem sa poďakovať Zuzane Walsh za pomoc, ktorú mi poskytla počas našej konzultácie. Presnými a jasnými otázkami ma naviedla na smer, ktorým sa mám vydať vo svojej pracovnej kariére. Pomohla mi ujasniť si moje priority a prednosti. Ešte raz ďakujem:)"  

Marián Burič

Ahoj Zuzka, chcem sa ti v prvom rade poďakovať za tvoje priatelstvo a ochotu pomôcť. Náš posledný rozhovor bol pre mňa dosť ťažký,veď som si aj poplakala. No nanajvýš potrebný. Otvorila si mi dvere, o ktorých som síce vedela, no nevšímala som si ich. Možno som sa ich bála otvoriť. Potrebovala som postrčiť a poradiť, vypocuť a povzbudiť ...to všetko si pre mňa urobila a ja si to naozaj vážim. Ďakujem.

Danka Brabcová

Ku konzultácii so Zuzanou som sa dostal cez FB. Hneď som vedel, že tam mám ísť a dobre som urobil. Jej podnety trafili priamo do čierneho.Skúšal som viac vecí, ako sa k môjmu cieľu dopracovať ale nebolo to ono. Snažil som sa nastaviť na zmenu, síce som sa posunul ale váš seminár, hlavne ujasnenie si vlastných hodnôt, trafili presne do čierneho. Spoznal som sa, niekde v podvedomí som to mal ale chýbalo mi mať to na papieri. Ďakujem.

Miroslav V.

So Zuzkou som riešila rodinné problémy ohľadne vzťahu k mojej mame. Bola som nechcené dieťa, vyrastala som v prostredí bez lásky a podpory. Často som v detstve počúvala, ako nedosahujem dostačujúce výsledky v škole, ako nemôžem študovať vysnívaný smer, lebo som vo všetkom slabá. V dospelosti to bol nesúhlas s mojím zamestnaním, napredovaním, odmietavý postoj k môjmu manželovi i mojím deťom. Väčšina spoločných stretnutí s matkou, ako Vianoce, oslava narodenín detí, či len obyčajná návšteva, skončila otvorenou hádkou, či smútkom v mojom srdci. Dosť negatívne mi tieto vzťahové problémy zasahovali do súkromného i partnerského života.
Zuzka mi ponúkla pomoc a vypočula si s vnímavým postojom môj problém. Počas našich stretnutí ma naučila prijať veci v živote - i tie, ktoré bolia človeka pri srdci a pomohla mi nájsť spôsob ako sa ich naučiť riešiť.
Postoj mojej matky sa voči mne nezmenil - je stále odmietavý. Zmenila som svoj pohľad na daný problém a postoj voči mojej matke. Spomínané problémy mi teraz nezasahujú do môjho života.
Zuzkinu pomoc si veľmi vážim. Nepristupuje k človeku ako ku klientovi, ktorého problémy sú popísane len na papieri, založené v zložke v skrinke. Nikdy neboli z jej strany počuť naučené, jednotvárne psychologické frázy. Pristupovala ku mne s veľkým pochopením ako ku človeku, ktorý hľadá pomoc. Zo stretnutí vyžaruje snaha nielen si vypočuť, ale naozaj problém vyriešiť milým a láskavým spôsobom.

Lucia Hoďovská

Zuzka mi pomohla v období, ktoré bolo pre mňa zatiaľ najťažším v mojom živote. Podržala ma tým, že ma nesúdila ale pomáhala mi vidieť veci inak. Dnes sa cítim sebevedomejšia. Aj napriek tomu, že problém ešte nemám úplne vyriešený, môj život sa postupne mení. Ďakujem za tvoj čas, ktorý si mi dala.

Ivanka - mamka prekrásneho chlapčeka

Páči sa mi vaša vecnosť, praktickosť a včera na seminári ste bola ku každému osobná resp. šila ste to na jeho mieru.

Noro M. - podnikateľ

bottom of page